bile tenisky cisteni

Jak vyčistit bílé tenisky?

8. 7. 2024

Také milujete ten pocit, když si na sebe poprvé vezmete nové bílé tenisky? ✨ Nebo když vám kamarádi chválí „nové sneakersy“, které přitom několik vycházek zažily? Já ano! A taky vás štve, když vám pak na ně někdo šlápne nebo vás překvapí déšť a bláto? Mě teda ano, ale vše se dá zachránit s několika triky a hacky. 👟⁠

A proto jsem se spojila s Answear.cz, dali jsme dohromady vlastní osvědčené tipy (i ty, co se neosvědčily), projeli několik sneakerhead fór a vše shrnuli v blogu “Jak vyčistit bílé tenisky: 5 jednoduchých kroků a spousta osvědčených tipů”.

Tak mrkněte a věřím, že po přečtení článku vám už péče o bílé boty nebude připadat zdaleka tak složitá, a že vám vydrží jako nové o mnoho déle. U mě byl třeba zlomový okamžik při objevení impregnace :))) Mám ráda tu od značky Crep Protect, ta je fakt skvělá! Před prvním nošením tenisky i tkaničky důkladně naimpregnuju a tím zabráním zažrání špíny a ulehčím si následné čistění. Impregnaci pak pravidelně opakuji. Za super vynález také považuji navoskované tkaničky, bílý krém na odřeniny a nano houbičku na odstranění nečistot.

Mimochodem, nano houbičky a Cif písek zvítězili i u vás v anketě na mém Instagramu. Naopak k praní tenisek se přiznalo asi jen 5 slečen ze 70 a nejpřekvapivějším způsobem čistění tenisek pro mě bylo pomocí micelární vody nebo parního čističe. Kdybyste byli zvědaví, můžete prozkoumat komentáře pod tímto postem.

Přeji vám krásné léto a radost ze zářivě bílých tenisek 🙂

Kristy|Holka ze skříněSdílet pomocí:

Sledujte mě na Instagramu

Pro více každodenní inspirace a tipů k Vašemu vysněnému šatníku
HOLKA ZE SKŘÍNĚ
Profesionální organizace šatníku
Úvodní konzultace zdarma

Přihlášení k newsletteru

Máte zájem o pravidelnou dávku inspirace? Nechejte si zasílat novinky do svého inboxu.
Newsletter

Odesláním souhlasím s tím, aby tento web uložil mé odeslané informace.