O mně

„Příběh o tom, jak se holka, která od dětství milovala módu a pořádek, vrhla na studium odpadového hospodářství, dělala digitální marketing pro Dior a skončila u organizace šatníků.“

holka ze skrine, kristyna slavev, organizace a trideni satniku, usporadany domov

MŮJ PŘÍBĚH

Jmenuji se Kristýna Slavev, jsem z Prahy a je mi 33 let. Miluju mléčnou čokoládu, výrazné vůně, tenisky a pořádek. Ten jsem milovala už jako malá a vždy jsem ho brala jako samozřejmost. Myslela jsem si, že oblečení poskládané do přehledných komínků a seřazené podle barev, má ve skříni přece každý. Postupem času jsem ale zjistila, že to tak není. Že ne každého baví a ne každý umí organizovat a skládat svůj šatník tak, aby mu sloužil co nejlépe.


A možná i díky spolupráci s Diorem jsem si uvědomila, že to, co nosíme, velmi ovlivňuje to, jak se cítíme. Nenabízím služby stylingu, ale organizaci šatníku tak, aby byl funkční, praktický a stylový. Často totiž nepotřebujeme nakupovat nové kousky, nepotřebujeme mít víc a víc, ale stačí mít přehled o tom, co již doma máme. Stačí šatník, do kterého když se podíváme, neucítíme negativní pocity a myšlenky typu ‘Nemám co na sebe’ nebo ‘K tomu se ale nic nehodí’, ale ‘Perfektní, dnes si vezmu tohle.’ A s tím Vám mohu pomoci.

Proto vznikla @holkazeskrine. Proto dělám to, co dělám. Abych předávala tipy, rady, a abych Vám ukázala, že jde mít radost, když se do své skříně podíváte.


Nabídka služeb
holka ze skrine, kristyna slavev, organizace skrini a saten, satnik na miru, refresh satniku, profesionalni organizace domova

Sledujte mě na Instagramu

Pro více každodenní inspirace a tipů k Vašemu vysněnému šatníku
HOLKA ZE SKŘÍNĚ
Profesionální organizace šatníku
Úvodní konzultace zdarma

Přihlášení k newsletteru

Máte zájem o pravidelnou dávku inspirace? Nechejte si zasílat novinky do svého inboxu.
Newsletter

Odesláním souhlasím s tím, aby tento web uložil mé odeslané informace.