Služby

Ať už plánujete novou skříň, stěhujete se nebo jste se svým stávajícím šatníkem nespokojeni, nezoufejte, ráda Vám pomohu. Stačí si vybrat, který z balíčků mnou nabízených služeb pro Vás bude ten pravý a následně se pustíme do práce.

ONLINE / OFFLINE KONZULTACE

Kdy zvolit konzultaci?

Pokud (stejně jako já) milujete pořádek a chcete jednou provždy zatočit s chaosem ve své skříni nebo pomoct s návrhy pro truhláře, poradím Vám kde a jak začít, abyste vše hladce zvládli. Ráda se s Vámi spojím přes Google Meet nebo přijedu k Vám domů či oblíbené kavárny. Vše probereme, dám Vám rady a tipy ohledně šatních vychytávek a organizérů. Následně Vám zašlu shrnutí a doporučení emailem.

Tip: Tato služba je vhodná pro všechny, kteří si střeží svoje soukromí a organizaci šatníku si chtějí podle mých rad udělat sami, nebo pokud třeba chcete zaškolit Vaši paní na úklid.


Objednat službu
organizace satniku, trideni satniku, holka ze skrine, organizace domova, skrin na miru, konzultace na miru, skoleni uklizecky, uklid domacnosti, online konzultace, tipy a triky
organizace satniku, trideni satniku, holka ze skrine, organizace domova, skrin na miru

PROFESIONÁLNÍ ORGANIZACE

Kdy zvolit profesionální organizaci?

Jste-li pracovně vytíženi nebo na organizaci šatníku jednoduše nemáte buňky, je pro Vás profesionální organizace šatníku tou správnou volbou, která Vám zajistí efektivní a rychlou proměnu.

Já Vám šatník vytřídím, rozplánuju a zorganizuju. Díky tomu se tak budete moct věnovat rodině nebo tomu, co Vás baví. Navíc získáte krásný a funkční šatník, který Vám bude dělat radost nejen každé ráno.


Objednat službu

STĚHOVÁNÍ ALL-IN-ONE

Aneb kompletní péče během stěhování

Plánujete stěhování a nechcete ztrácet čas a nervy? Toužíte mít vše na svém místě a radovat se ze zorganizovaného šatníku hned od začátku? Nechcete utrácet za předražené návrhy, abyste nakonec zjistili, že Vám nový šatník nevyhovuje?

Ráda Vám pomůžu nejen s plánováním nové skříně či šatny, ale i s balením, tříděním a následnou organizací v novém domově.


Objednat službu
organizace domova, trideni satniku, organizace satniku, holka ze skrine, refresh skrine, nova satna, skrine na miru

Jak se mnou organizace šatníku probíhá?

časté dotazy

Poprosím Vás, abyste svůj šatník neuklízeli. Je naopak žádoucí, když ho najdu přesně v takovém stavu, jak běžně vypadá. Nebojte, nebudu soudit stav Vaší domácnosti, ani Vás.


Řekněme, že do 50 km od Prahy jsou pro mě organizace ideální. A to jak v případě osobních konzultací, tak i profesionálních organizací. Pokud ale budete po organizaci hodně toužit a jste např. z Moravy, napište a něco vymyslíme. Připočítávám cestovní náklady 10 Kč/km.


Nepořádek v šatníku = nepořádek v hlavě. Když člověk neví, kde co má, tak se nedokáže rychle a efektivně obléknout, a výsledkem je frustrace, která zpravidla vyvrcholí v přeházení celé skříně.

Přinesu do Vašeho šatníku systém, který je nejen funkční, ale i krásný. Zkrátka Vám zorganizuju šatník tak, aby Vám ulehčil nejen každé ráno odchod z bytu.


V případě zájmu s sebou odvezu veškeré vytříděné oblečení, vyřazená ramínka či staré organizéry. V Dobrodějně či v Šatníku udělají vždy radost.


Ano, ráda.


Je dobré, když jste nablízku, ale není to nutné. Pokud jsme předem domluveni, že se bude pouze organizovat bez třídění šatníku, stačí Vaše přítomnost pouze při mém příjezdu a pak předání ‘’nového šatníku’’.

Pokud máte zájem o třídění oblečení nebo se chcete naučit skládací tipy a triky, vemte si dovolenou, kupte víno a organizaci si spolu užijeme, slibuju! :)


Oblečení Vám ráda pomůžu vytřídit a je to na 100 % mnou preferovaný způsob, jak organizaci začít, jelikož později už budeme pracovat pouze s kousky, které si v šatníku opravdu chcete nechat. Co se týká sestavování outfitů, ráda Vám doporučím některou z mých šikovných kolegyní - profi stylistek.


  1. Napíšete mi skrz kontaktní formulář a dohodneme se na úvodní návštěvě či online schůzce, při které šatník omrkneme a domluvíme se na všech detailech.
  2. V den D přijíždím se vším potřebným a vrhám se do akce. Délka samotné organizace závisí na mnoha faktorech, ale je dobré počítat s tím, že u Vás zpravidla strávím minimálně celý den. V případě šaten to jsou spíše dny dva.
  3. S odstupem 2-4 týdnů si napíšeme nebo zavoláme a probereme, jak jste s nově zorganizovaným šatníkem spokojeni a jestli není potřeba něco doladit.

Online: Vy pracujete samostatně na základě získaných doporučení během společné online konzultace. 

Abychom se na online setkání co nejlépe připravili, tak nejdříve se Vás mailem zeptám na několik otázek a budu potřebovat fotografie. Naše online setkání následně doplním seznamem doporučení a tipů, aby Vám šla organizace hladce.

U Vás doma: Podle domluvy z úvodní konzultace, budeme pokračovat v osobní konzultaci u Vás doma, při které Vám ukáži, jak bych jednotlivé sekce šatníku přeorganizovala, jak které oblečení skládat, ukážu osvědčené organizéry a poradím různé vychytávky, podle kterých svůj šatník doladíte k dokonalosti.

Pokud jste se rozhodli pro profesionální organizaci, tak veškerou práci za Vás odvedu já a Vy se nemusíte o nic starat :)


Pokud jsme si na úvodní konzultaci sedli a domluvili jsme se na další spolupráci, je na Vás, jaký typ organizace Vám bude vyhovovat nejvíce.

Pokud si střežíte své soukromí, svůj šatník si chcete ladit sami a potřebujete spíše jen poradit kde a jak začít, či kde sehnat vhodné organizéry, bude pro Vás vhodná online konzultace. 

Pokud cítíte, že potřebujete trochu více pomoci, je pro Vás vhodná osobní konzultace u Vás doma, při které Vám ukáži, jak bych jednotlivé sekce šatníku přeorganizovala, jak které oblečení skládat, ukážu osvědčené organizéry a poradím různé vychytávky.

A pokud se na organizaci necítíte nebo na ni nemáte čas, je pro vás vhodná profesionální organizace na míru, kdy se já starám a organizuji, a Vy se následně vrátíte do hotového.


Podíváme se spolu na Váš šatník a probereme, na čem je potřeba zapracovat, abyste se každé ráno při otevření skříně cítili skvěle a tento pocit si s sebou nesli po celý den. Zjistíme, jestli si povahově sedíme a máme stejné představy. 

S každým klientem pracuji na míru a přizpůsobuji společnou práci jeho aktuálním přáním a potřebám.


  1. Napíšete mi skrz kontaktní formulář zde na webu. Stačí vyplnit jméno, e-mail, stručné info o tom, proč o organizaci uvažujete nebo co Vás na aktuálním stavu šatníku trápí. Budu ráda, když přiložíte i několik fotek Vašeho šatníku.
  2. Následně se vám ozvu a pošlu link na online kalendář Calendly, kde si zarezervujete termín. Následně Vám přijde potvrzovací e-mail s linkem k připojení k online meetingu. 
  3. Během konzultace navážeme na Vámi zaslané informace a pobavíme se o tom, jakým způsobem bych k organizaci šatníku přistupovala já.
  4. Naše online setkání posléze doplním o písemný přehled akčních kroků a doporučení přímo pro Vás a Váš šatník.

  1. Napíšete nebo mi zavoláte a dohodneme se na úvodní návštěvě/online schůzce, při které šatník omrkneme a domluvíme se na všech detailech.
  2. V den D přijíždím se vším potřebným a vrhám se do akce. Délka samotné organizace závisí na mnoha faktorech, ale je dobré počítat s tím, že u Vás zpravidla strávím minimálně celý den. V případě šaten to jsou spíše dny dva.
  3. S odstupem 2-4 týdnů si napíšeme nebo zavoláme a probereme, jak jste s nově zorganizovaným šatníkem spokojeni a jestli není potřeba něco doladit.

Každý šatník je jedinečný, a tak délka samotné organizace závisí na velikosti a uspořádání dané skříně či šatny, ale také na množství oblečení. Proto je časový odhad sdělen vždy až po úvodní konzultaci. Každopádně je dobré počítat s tím, že u Vás zpravidla strávím celý den. V případě velkých šaten či skříní jsou to dny dva.


Každý šatník je jinak velký, má jiné množství oblečení, má / nemá možnost hýbat s policemi atd. Zároveň se každému líbí jiné organizéry, preferuje jiný typ skládání, a tak klientovi vždy stanovím přesnou cenu až po úvodní konzultaci.


Zobrazit více

Sledujte mě na Instagramu

Pro více každodenní inspirace a tipů k Vašemu vysněnému šatníku
HOLKA ZE SKŘÍNĚ
Profesionální organizace šatníku
Úvodní konzultace zdarma

Přihlášení k newsletteru

Máte zájem o pravidelnou dávku inspirace? Nechejte si zasílat novinky do svého inboxu.
Newsletter

Odesláním souhlasím s tím, aby tento web uložil mé odeslané informace.

chevron-down